הפקות לקבוצות

אנחנו מפיקים משחקי הרפתקה - משחקי תפקידים חיים (מת"ח) לקבוצות, מוסדות וארגונים שונים. משחקים אלו משלבים בתוכם את שני המובנים של משחק בשפה העברית - גיימינג ותיאטרון. המשחקים כוללים מרכיבים מחווית חדרי הבריחה הצוברת פופולאריות היום ומעולם תיאטרון האילתור, ומוסיפה עליהם עלילה הדורשת קבלת החלטות.

במשחקים שלנו אתם תיכנסו לעולם שונה ומיוחד, אותו ניצור עבורכם בהתאם להעדפות ולצרכים שלכם. דרך העלילה והמשחק ניתן להעביר תכנים מגוונים לפי רצונכם, או פשוט לחוות עלילה מרתקת בכל החושים. כל אחד מהמשתתפים במשחקים שאנחנו מפיקים ישחק דמות ספציפית בעלת אופי וקשרים מסויימים לעלילה, ובעיקר – בעלת מטרות מיוחדות לה, אותם השחקן אמור להשיג במהלך המשחק.

המשחקים שלנו מותאמים ייחודית לצרכים ולתכנים שונים ומגוונים – כדרך ייחודית לחוות אתר היסטורי וללמוד עליו, ככלי להתנסות בכישורים מקצועיים וארגוניים חשובים, כחוויה משותפת לגיבוש קבוצתי ועוד. זו חוויה ייחודית ומומלצת עבור קבוצות שמחפשות להתנסות במשהו שונה ועשיר יותר, כמו ימי גיבוש ארגוניים, קבוצות תיירים, מוסדות חינוך, אירועים משפחתיים ועוד ועוד.

בין המשחקים שאנחנו מציעים:

streets-without-shelter

רחובות ללא מקלט

רחובות ללא מקלט" הוא משחק הרפתקה בהשראת יצירות כגון 'כלבי אשמורת', 'בית הנייר', קצת 'שובר שורות' והמון דיימון ראניון. במשחק נכנסים המשתתפים לנעליהם של בוסים גדולים ופושעים קטנים, על מנת לחוות ולייצר במשותף סיפור של מתח, דרמה ובגידות, עם סיטואציה חברתית המהווה חידה בפני עצמה. כל אחד מהמשתתפים יצטרך להתמודד עם התככים והמזימות של חבריו, האם מי מהם יצליח למצוא את הפיתרון לפני שיגיעו המחסלים  של הדון?

משך הפעילות:       שעתיים וחצי

כמות משתתפים:    8-20

מקובל ירושלמי

1917 - סופו של עידן

מפגש מסתורי וטעון בין שלוש סיעות ירושלמיות - ציונים, טמפלרים וחמולות מקומיות - על רקע מעבר העיר ירושלים מרשות העות'מאנים לידי הבריטים במהלך מלחמת העולם הראשונה. כאשר מארח האירוע נמצא מת באופן מסתורי, המפגש החברתי-פוליטי יהפוך לתעלומת רצח משולבת בחיפוש חפץ מסתורי. המשתתפים יכנסו לנעלי הדמויות מימי מלחמת העולם הראשונה, יקבלו החלטות וינסו לפענח תעלומה.

משך הפעילות: שעתיים וחצי

כמות משתתפים: 30-50

חנניה

מסתרי הר המלך

מסתרי הר המלך הוא משחק היסטורי-בלשי המקיף את אתר ההרודיון המרשים, במהלכו יחקרו המשתתפים תעלומה בת אלפיים שנה על מנת להביא מנוחה לרוחות הרפאים של ההרודיון. השחקנים יפענחו חידות, יגלו רמזים בשטח ובחפצים מפתיעים, ינסו לשכנע את שחקני השטח לשתף עימם פעולה ויחשפו, פיסה אחר פיסה, סיפור דרמטי מתקופת בית שני.

משך הפעילות: שעה וחצי עד שעתיים וחצי

כמות משתתפים: 40 ומעלה

שרביט וקדרה

טורניר הקוסמים המשולש

לאחר 25 שנים של הפסקה החליט משרד הקסמים לחדש את המסורת המפוארת - והמסוכנת - של טורניר הקוסמים המשולש. הצטרפו למחזור הראשון של תלמידי הוגוורטס ובתי ספר לקוסמים מרחבי העולם שבאים להראות לכל מהו קסם אמיתי!

במשחק תחשפו את סודותיו של מכון דורמשטראנג המסתורי, תתמודדו עם פוליטיקת הקוסמים הבין לאומית, ומול הנציגים מבתי הספר המתחרים. זהו משחק של שיתוף פעולה ותחרות בעולם של הקסם המודרני, בו תתגברו על אתגרים, תחוו את אווירת הקסם האנגלי, ותנסו לזכות בתהילה.

משך הפעילות: כשעתיים

כמות משתתפים: 12 עד 30